Pamvouprasiakos Sports Group Varda (Greek: Παμβουπρασιακός Α.Ο. Βάρδας), aka PAO Varda, is a football club founded in 1948 in Varda.The team colors are green and white and the headquarters of the club is the stage "Gregory Kalakos" .
Ο Παμβουπρασιακός Αθλητικός Όμιλος Βάρδας (γνωστός και ως Π.Α.Ο. Βάρδας) είναι ποδοσφαιρικός αθλητικός σύλλογος που εδρεύει στη Βάρδα Ηλείας στην Πελοπόννησο. Επίσημο έτος ίδρυσης του συλλόγου είναι το 1948 και χρώματα της ομάδας αποτελούν το πράσινο και το λευκό. Έδρα του είναι το Δημοτικό Στάδιο Βάρδας «Γρηγόρης Καλάκος». Την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο (2021-22) η ομάδα μετέχει στο Πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. (el)
Pamvouprasiakos Sports Group Varda (Greek: Παμβουπρασιακός Α.Ο. Βάρδας), aka PAO Varda, is a football club founded in 1948 in Varda.The team colors are green and white and the headquarters of the club is the stage "Gregory Kalakos" . (en)
Ο Παμβουπρασιακός Αθλητικός Όμιλος Βάρδας (γνωστός και ως Π.Α.Ο. Βάρδας) είναι ποδοσφαιρικός αθλητικός σύλλογος που εδρεύει στη Βάρδα Ηλείας στην Πελοπόννησο. Επίσημο έτος ίδρυσης του συλλόγου είναι το 1948 και χρώματα της ομάδας αποτελούν το πράσινο και το λευκό. Έδρα του είναι το Δημοτικό Στάδιο Βάρδας «Γρηγόρης Καλάκος». Την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο (2021-22) η ομάδα μετέχει στο Πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. (el)
Pamvouprasiakos Sports Group Varda (Greek: Παμβουπρασιακός Α.Ο. Βάρδας), aka PAO Varda, is a football club founded in 1948 in Varda.The team colors are green and white and the headquarters of the club is the stage "Gregory Kalakos" . (en)